Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzeg budzi się z ręką w nocniku [wideo]

Przyjeżdża ogólnopolska telewizja "Trwam". Bez niej miasto nie ma możliwości dobicia się do rządu i pokazania, że rozbudowa linii kolejowej na zachodzie, a także przebudowa na wschodzie, może sparaliżować miasto. Przy okazji to samo miasto nie mówi, że 5 lat temu, gdy sprawy kolei były dyskutowane przez rząd Prawa i Sprawiedliwości, Kołobrzeg nie miał uwag do planów kolei. Więcej, Kołobrzeg w żaden istotny sposób nie przejmował się tym tematem. Na próżno szukać tych spraw w programie wyborczym Anny Mieczkowskiej czy Jacka Woźniaka. To dlaczego dopiero teraz problem ten urósł do rangi kryzysu w mieście nad Parsętą? Odpowiedź jest prosta: nad morzem, jak widać, lubimy się budzić z ręką w nocniku...

Przy okazji, miasto ogłasza nabór pomysłów na nazwę trzech nowych przystanków kolejowych. Co można zaproponować zamiast nazw: Kołobrzeg Wschód, Kołobrzeg Zachód, Kołobrzeg Południe? Podpowiadamy: Kołobrzeg Przycupki, Kołobrzeg Ławica oraz Kołobrzeg Regeneracja. Więcej tematów w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama