Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2024    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2024    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Osobista promocja prezydent miasta - Bejnarowicz o sprawozdaniu Komisji Rewizyjnej

W środę odbyła się 50 sesja Rady Miasta. Do komentowania bieżących wydarzeń z sesji poprosiliśmy przewodniczącego klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości Macieja Bejnarowicza. Pierwsze pytanie dotyczyło kolejnej sesji zdalnej. Dzień wcześniej odbyła się Komisja Morska, w której w małym pomieszczeniu przebywało kilku radnych wraz z przewodniczącym Rady Bogdanem Błaszczykiem. Jak mówił w audycji Studio Reduta radny:  to jest niedobra decyzja, są osoby którym pasuje ten stan, nie sprzyja też dobrej ocenie pracy radnych. Na zakończenie sesji przewodniczący zapowiedział, że majowa sesja odbędzie się już stacjonarnie. 

Rozmawialiśmy też o przyjęciu sprawozdania z prac Komisji Rewizyjnej, po tylu tygodniach jest to wydarzenie, kwituje radny. To był atak na komisję, utrącanie konkretnych tematów kontroli, to dziwne i urągające zasadom demokracji. Przyjmowane jest sprawozdanie tylko dlatego, że nie przewiduje żadnych wniosków, oraz nie stwierdza żadnych nieprawidłowości w wydatkach biura prezydenta. Zbyt duży ciężar wydatków przeniesiony jest na osobistą promocje prezydent miasta - dodaje Bejnarowicz.

Rozmawialiśmy również o planach zagospodarowania przestrzennego na Jedności Narodowej i Podczelu.  Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama