Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Szufel: słowiańskość jest dla mnie bardzo istotna

Gościem audycji "Studio Reduta" był przewodniczący Rady Powiatu Kołobrzeskiego - Ryszard Szufel. Rozmawiamy z nim na temat uchwały Rady Powiatu potępiającej atak Rosji na niepodległą Ukrainę. Uchwała trafiła do Ambasady Ukrainy w Polsce. Jak mówi Szufel, kraj słowiański atakuje inny kraj słowiański, co do tej pory wydawało się niewyobrażalne. Przewodniczący dodaje, że to szczególnie bolesne, bo słowiańskość jest dla niego bardzo istotna. Co więcej, patrząc na zbrodnie wojenne Rosjan w Ukrainie, gdyby ktoś zapytał go przed wojną, czy Rosjanie są zdolni do takiego barbarzyństwa, odpowiedziałby negatywnie. Nazywa to "zdziczeniem rosyjskich żołnierzy". Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama