Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Prezydent Anna Mieczkowska o inwestycjach w Studio Reduta

Gościem naszej audycji Studio Reduta była dziś prezydent miasta Anna Mieczkowska. Rozmawialiśmy o udanych konsultacjach na ulicy Klonowej.

Długo wyczekiwany remont Zdrojowej jest już na kolejnym etapie. 13 mln to dofinansowanie z Polskiego Ładu, jak mówiła prezydent to epokowy moment w historii miasta, znikną rury MEC, zostaną one zakopane w ziemi. Będzie to też ciężki remont ze względu na organizację ruchu i zakres budowy. Wymienione zostanie tam dosłownie wszystko, rury wod-kan, elektryczne, światłowody. Remont będzie prowadzony od ulicy Solnej do Chopina.

Kolejnym remontem, który nas czeka to ulica Armii Krajowej. O szczegółach tej inwestycji poinformujemy jeszcze w tym tygodniu. Kończy się też budowa sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 5, nowym roku szkolnym, uczniowie będą mogli z niej korzystać. Na jesieni powinna być też gotowa biblioteka na ogrodach.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama