Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jacek Woźniak o ograniczeniach ruchu w centrum miasta

Z Jackiem Woźniakiem w naszej audycji rozmawialiśmy o wczorajszej prezentacji ograniczenia ruchu w centrum, która miała miejsce w Urzędzie Miasta. Radny mówi, że prezentacja była oderwana od rzeczywistości. Jest to układ historyczny i właściwie niemożliwy do przebudowania. Nie da się w tym kwadracie wygospodarować kolejnych miejsc do parkowania. Propozycja wprowadzenia od zaraz pierwszego wariantu burzy funkcjonalność ulic i przyzwyczajenia kołobrzeżan - kierowców. Propozycje przekształcenia ulic w deptaki są całkiem dobre, ale widzę to trochę inaczej niż projektanci - mówi Woźniak.

Zupełnym nieporozumieniem jest zrobienie z ulicy Mariackiej ulicy przelotowej. Radny wskazuje, że mało prawdopodobne to jest aby nastąpiło to w tej kadencji lub następnej.

Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama