Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zmiany na naszym portalu

Wchodząc na Miastokolobrzeg.pl trudno nie zauważyć, że działamy w nowej szacie graficznej. Tak jak to było zapowiadane, zmieniamy się dla naszych czytelników na lepsze. Dziś w nocy wdrożyliśmy nowe ustawienia i oto jest inaczej... Dla części osób może to być pewne zaskoczenie, być może nawet utrudnienie, ale wyrażamy przekonanie, że to kwestia przyzwyczajenia.

Przede wszystkim, chcieliśmy lepiej dostosować się do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. W tej chwili ponad 65 procent czytelników odwiedza nasz portal właśnie poprzez smartfony i tablety. Informacje podzieliliśmy na kategorie, które posiadają określone tło, dzięki temu można w łatwy sposób wybierać nie tylko dane kategorie, ale także najnowsze informacje lub informacje z danych kategorii. Taka architektura wiadomości pozwala przy 5 przesunięciach palca sprawdzić całą naszą zawartość, z naciskiem na tematy i najnowsze zdarzenia. Można też jednym kliknięciem przenieść się do zawartości danej kategorii. Jeśli ktoś lubi historię, to pod ręką ma całe nasze archiwum. Jeśli ktoś chce tylko informacje, albo publicystykę - klik i jest.

Byliśmy pierwszym kołobrzeskim portalem, który dostosował się do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Teraz, mamy takie przekonanie, kiedy to urządzenia mobilne zdominowały dostęp do sieci oraz informacji, Miastokolobrzeg.pl skutecznie pozwoli wam w jednym miejscu znaleźć to, co dzieje się w Kołobrzegu oraz w okolicy.

Robert Dziemba

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama