Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Aby ocenić pracę radnych trzeba zmienić system oceniania

Ciągle nic nie robią, nie są przygotowani na obrady, ostatnie komisje trwały po kilka minut, a na ten tydzień nie ma zapowiedzianej żadnej komisji. Do tego Rada Miasta oszukuje mieszkańców, że chce pracować na komisjach, gdy tej pracy nie widać, widać i słychać spory na sesjach. I nie robi tego opozycja, ale dzieje się tak przez działania Kołobrzeskich Razem. Powstaje więc pytanie, jak zamienić słowa w czyn radnych i jak znaleźć jakiś system oceniania, żeby dramatycznie niedostateczny jako podzielić na mniejszy i większy. Bo to, że ludziom ręce opadają, to jak nic nie powiedzieć.

W komentarzu padają także oceny ostatnich działań wokół Komisji Rewizyjnej i pytań radnego Jacka Woźniaka, który tym razem został "źle zrozumiany". Więcej w materiale wideo...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama