Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mieczkowska: mieszkańcy nie muszą spodziewać się podwyżki

Z prezydent Anną Mieczkowską rozmawialiśmy dziś na temat ostatniego zamieszania w temacie taryfo na wodę i ścieki (przeczytaj). Zdaniem prezydent, nie ma możliwości realizacji pomysłów gmin, gdyż jak to było podkreślane na spotkaniu, proponowane formy czy nawet udział w porozumieniu byłby niezgodny z prawem. - Nie mogę łamać prawa - mówi Anna Mieczkowska i dodaje, że jeśli nie będzie porozumienia na obszarze taryfy na wodę i ścieki, w pewnym momencie gminy będą musiały wykonać dopłatę do Miejskich Wodociągów i Kanalizacji, bo te poniosą stratę. To będzie oznaczało dodatkowe koszty dla gmin, bo ktoś za fakt, że część mieszkańców płaci za wodę poniżej kosztów produkcji, musi wreszcie zapłacić. Czy więc mieszkańcy Kołobrzegu zapłacą w tym roku więcej za wodę i ścieki? Prezydent zapewnia, że tak nie będzie. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama