Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podważających skuteczność szczepień należy karać [wideo]

Rodzice uczniów ZS im. Henryka Sienkiewicza podjęli decyzję, że na ich studniówce będą mogły bawić się osoby zaszczepione, mające paszport covidowy, albo będą identyfikowały się wynikiem testu zrobione na 48 godzin przed imprezą. Informację o tym przekazała dyrektor szkoły w naszej audycji "Studio Reduta". Po tej informacje rozlała się fala hejtu. Nienawistne komentarze, ataki i groźby. Do tego bardziej lekkie, wzywające do ustąpienia dyrektorki ze stanowiska. Pokazuje to tylko, jak bardzo grupa foliarzy i płaskoziemców, pod przykrywką bełkotu próbuje urosnąć do rangi ekspertów: tak prawnych, jak i medycznych. Skoro studniówka to impreza prywatna, nie reguluje jej żadna ustawa. Prywatne osoby mają prawo ustalić własne zasady, na jakich osoby zaproszone będą miały wstęp, zaczynając od właściwego stroju, na paszporcie covidowym kończąc. Niby proste, ale trzeba jeszcze odrobinę rozumu i dobrej woli, żeby to zrozumieć, zaś z drugiej strony dyscypliny, żeby nie dać się zastraszyć.

W audycji poruszamy tematykę związaną ze sprawą sądową radnej Barbary Aściukiewicz i jej pisma do posła Hoca. Nie pomijamy także projektu zmiany ustawy o radiofonii i telewizji, zmuszającej rozgłośnie radiowe do emitowania 80% muzyki polskiej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama