Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Oświadczenie miasta w sprawie dyskusji o cenach wody i ścieków

Pisaliśmy w czwartek o spotkaniu zorganizowany przez prezydent Annę Mieczkowską w temacie m.in. taryfy na wodę i ścieki (przeczytaj). Swoją wersję przebiegu spotkania, a przede wszystkim propozycji, które na nim padły, przedstawił burmistrz Gościna, Marian Sieradzki (zobacz). Dziś w tej kwestii otrzymaliśmy oświadczenie rzecznik prasowego prezydenta, Michała Kujaczyńskiego:

"W odniesieniu do słów burmistrza Gościna pana Mariana Sieradzkiego. Na spotkaniu rzeczywiście padały propozycje różnych rozwiązań i pomysłów na skonstruowanie wspólnej taryfy. Przede wszystkim jednak radca prawny wskazywał na wyrok sądu, z którego wprost wynika, że taka wspólna taryfa może być niezgodna z prawem. Prezydent miasta natomiast podkreślała wielokrotnie swoje stanowisko - konstrukcja taryf nie może być niekorzystna dla mieszkańców Kołobrzegu, a mieszkańcy naszego miasta nie mogą ponosić kosztów za inne gminy. Nie ma zgody na to, aby kołobrzeżanie dopłacali do taryf mieszkańców innych gmin. Dodam, że spotkanie zostało w całości zarejestrowane - do celów sporządzenia protokołu. Prezydent miasta nie opuszczała spotkania i nie wyrażała zgody na rozwiązania niekorzystne dla Miasta Kołobrzeg".

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama