Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gromek: Polski Ład dobija nas [wideo]

Senator Janusz Gromek jest w drodze do Warszawy na posiedzenie senackich komisji. W tym czasie skomentował sprawy dotyczące m.in. Polskiego Ładu, komisji senackiej badającej sprawę "Pegasusa", a także 30 tysięcy zakażeń COVID'19 w dniu dzisiejszym. Według byłego prezydenta Kołobrzegu, mamy do czynienia z "Polskim Nieładem", w wyniku którego nie tylko ludzie nie wiedzą, ile pieniędzy zarobią, ale będą realnie zarabiać mniej. Wraz z tym nieładem doszło do niekontrolowanych podwyżek cen gazu, energii elektrycznej, żywności, a inflacja notuje przez lata niewidziane parametry. Do tego dochodzi afera związana z podsłuchiwaniem opozycji. Zdaniem Janusza Gromka, Polacy wreszcie zobaczyli prawdziwe oblicze rządu, czym kończy się rozdawnictwo i utrata kontroli nad tym wszystkim przez rząd. A do tego wszystkiego chwiejna większość w rządzie jest kołysana przez posłów antyszczepionkowców, w wyniku czego tzw. ustawa Hoca może zakończyć się dymisją ministra zdrowia. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama