Broken Clouds

2°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2022    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2022    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W "Sienkiewiczu" studniówka będzie dla zaszczepionych

Jak mówi Katarzyna Karaźniewicz-Deczyńska, dyrektor Zespołu Szkół im. H. Sienkiewicza, studniówki będą odbywać się nie przed, a po feriach. Ich organizatorem zawsze są rodzice uczniów, szkoła jedynie pomaga w tych działaniach. W "Sienkiewiczu" padła propozycja, aby maturzyści i ich goście byli zaszczepieni i posiadali paszporty covidowe, albo zrobią test, którego wynik będzie negatywny. Zdaniem dyrektora to bardzo dobre, bezpieczne rozwiązanie i nie budzi ono wątpliwości. Pozwoli spełnić uwarunkowania ustawowe, a z drugiej strony zachęci innych do szczepień, przy czym, poziom zaszczepienia maturzystów, według dyrektora, jest wysoki. Z Katarzyną Karaźniewicz-Deczyńską rozmawiamy także o wysokiej pozycji technikum w rankingu "Perspektyw". Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama