Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lijewski: ruszamy z przebudową Nabrzeża Barkowskiego [wideo]

Nabrzeże Barkowskie to główne nabrzeże południowej części portu, równoległe do ulicy Bałtyckiej. Obecnie, jest to majątek Zarządu Portu Morskiego, który, jak mówi prezes spółki, Artur Lijewski, wymaga doinwestowania. Wniosek na prace remontowe został złożony w ubiegłym roku. Po ośmiu miesiącach ZPM otrzymał doinwestowanie w wysokości 8 mln zł ze środków unijnych. - Starania w tym zakresie trwały od 4 lat, ale nasze wnioski nie zyskiwały akceptacji, a tym razem się udało - mówi Lijewski. Dofinansowanie wynosi 100% wartości inwestycji. Ogłoszony przetarg dał spółce dwie oferty. Wszystko wskazuje na to, że remont będzie kosztował ok. 10 mln zł. Modernizacja wraz z wykonaniem projektu ma potrwać dość krótko, bo zaledwie 1,5 roku.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama