Broken Clouds

2°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2022    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2022    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

busko-kuś kołobrzeg

Jak mówi Monika Busko-Kuś, pełniąca funkcję ogrodnika miejskiego, zima, wbrew pozorom, to w tematyce dbania o zieleń w mieście okres wzmożonych działań. Było je widać np. na Skwerze Przybylskiego czy na Skwerze Miast Partnerskich, gdzie usuwano część krzewów. To okres pielęgnacji, zmian i wdrażania nowych koncepcji, przygotowania zamówień i planowanie nowych nasadzeń. Zobaczymy je na przykład na kołobrzeskich rondach i skwerach już wiosną. Do tego zagospodarowania będzie wymagała m.in. ulica Zdrojowa. Na naszych skwerach pojawiają się nowe rośliny, jak ostatnio 12 sztuk miłorzębu, które wzbudziły duże zainteresowanie mieszkańców. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama