Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

mądrowski wośp kołobrzeg

Szef kołobrzeskiego sztabu WOŚP, Maciej Mądrowski, w audycji "Studio Reduta" opowiadał o organizacji naszego finału WOŚP. Sztab wraz główną częścią imprezy będzie mieścił się w ratuszu. Tu również będzie odbywała się główna część wydarzenia, ale jak mówi Mądrowski, nie będzie głównego koncertu, który powodował nagromadzenie większej publiczności. Na ulicy Mariackiej będzie Basia Biela i Przyjaciele, przy molo będą morsy. Chętni, którzy mają pomysły na imprezę orkiestrową, mogą zgłaszać się do Macieja Mądrowskiego. Pieniądze w Kołobrzegu będzie zbierać 235 wolontariuszy.

Głównym przedmiotem, który będzie licytowany na aukcjach Allegro z KOłobrzegu, jest Fiat 126p podarowany przez Gang Maluchów.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama