Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jacek Kuś, wicestarosta kołobrzeski, był gościem audycji "Studio Reduta". Wskazywał, że to co jest najważniejszej w działaniach powiatu na 2022 roku, to m.in. sprawa ośrodka "Gryf". Podsumowując to, co działo się w tym temacie w 2021 roku, uznał to za porażkę. I dlatego uważa, że rok 2022 powinien być czasem zakończenia sprawy tej nieruchomości.

Rok 2022, według wicestarosty, to "drogi, drogi i jeszcze raz drogi". Jego zdaniem, trzeba zrobić wszystko, że przyciągnąć jak najwięcej środków zewnętrznych, gdyż na dofinansowanie części inwestycji, nie tylko drogowych, można otrzymać aż 95% dofinansowania. Część inwestycji już jest programowana, o inne trzeba jeszcze powalczyć. Więcej w audycji "Studio Reduta".

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama