Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ławro kołobrzeg

Koronawirus po raz kolejny uderza w miejską gospodarką jednoimienną. Jak mówi Mariusz Ławro, prezes Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego, od 20 do 30 procent mniej rezerwacji dokonali turyści w ośrodkach kołobrzeskich na czas świąt. Nie jest to pewne zaskoczenie dla branży, bo zakładano, że jednak Polacy będą chcieli spędzić święta nad morzem, ale problemem są goście zagraniczni, objęci różnymi obostrzeniami w związku z wyjazdami do Polski. Taki stan wpływa, że obecnie okres świąteczny jest działalnością poniżej progu opłacalności.

To nie koniec kłopotów branży. "Polski Ład" powoduje podwyżkę podatków, kolejne podwyżki to znacznie rosnące koszty mediów, do tego dochodzi inflacja i oczekiwania podwyżek wynagrodzeń pracowników. To wszystko zapowiada trudny rok 2022. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama