Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

grędas-wójtowicz kołobrzeg

Od dziś wchodzą obostrzenia z pakietu ministerialnego. Wprowadzają one dłuższe ferie świąteczne w szkołach, a także ograniczenia w prowadzeniu działalności kulturalnej. Jak mówi Ilona Grędas-Wójtowicz, zastępca prezydenta miasta ds. społecznych, ruszają szczepienia dla dzieci i rodzice chętni do zapewnienia bezpieczeństwa swoim pociechom, mogą bezpłatnie z programu szczepień przeciw COVID'19 skorzystać. Ponadto, w szkołach dostępna jest opiekach w świetlicach, które będą działać w godz. 6.30 - 16.30.

W Regionalnym Centrum Kultury liczba dostępnych miejsc wynosi 30%, ale obostrzenia nie obejmują osób zaszczepionych. Natomiast nie będzie miejskiego Sylwestra, ale nie wynika to z wprowadzonych obostrzeń ale z faktu, że jest to impreza masowa, a takowe w tym roku są co do zasady zabronione. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama