Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pawłowski kołobrzeg

Jest zima, dni są krótsze, pogoda często nie należy do przyjemnych, brakuje nam światła słonecznego. - Nazywam to strefą mroku - mówi psycholog Jacek Pawłowski. I dodaje, że jesień i zima ma to do siebie, że robimy się melancholijni, że oddajemy się nastrojowi przyrody. Zmienia się nam nastrój, spada serotonina. Wpływ na powstawanie stanów depresyjnych ma także okres pandemii. Jeśli zauważamy, że z roku na rok taki stan do nas powraca, to ta depresja ma charakter sezonowy. Jak sobie z tym radzić? - Jedno z najgorszych rozwiązań, to zamknąć się w domu i przeczekać zimę - mówi Pawłowski. Ważne jest, aby być aktywnym fizycznie, można stosować fototerapię. Co jeszcze? Zachęcamy do obejrzenia rozmowy w audycji "Studio Reduta".Fot. archiwum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama