Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

tamborski kołobrzeg

Starosta Tomasz Tamborski był gościem audycji "Studio Reduta". Zapytaliśmy "Barona" - bo tak w TVP1 go nazwano, o to, czy czuje się, że rządzi Kołobrzegiem. A potem dowiedzieliśmy się, że zgodę na inwestycję w Korzyścienku, na tak zwaną spalarnię, wydał owszem starosta, ale w 2008 roku był nim Artur Mackiewicz. - To była inwestycja prywatna. Powiat nic do niej nie miał i nie inwestował w tym miejscu - mówi Tamborski. Na pytanie o zaniepokojenie w sprawie odprowadzania jakiś wód czy ścieków rowem do Parsęty w Budzistowie, Tamborski wyjaśnił, że rów istniał od lat i zawsze do Parsęty odprowadzano nim wodę. - Powiat wydał zgodę na budowę budynku. Instytucją odpowiedzialną za wydanie pozwolenia na odprowadzenie wód jest od kilku lat przedsiębiorstwo Wody Polskie.

W audycji pytamy także o ośrodek "Gryf" oraz o oświadczenie majątkowe starosty. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama