Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

kolej kołobrzeg

Dekadę temu jeździły bezpośrednie pociągi ze Szczecina do Koszalina bezpośrednio przez Kołobrzeg. I to też mało, bo łącznie w dni powszednie będzie łącznie 6 kursów do Koszalina (w dni wolne od pracy 4), a do tej pory były tylko 2 takie kursy. Zmiany w rozkładzie jazdy spowodowały kiedyś, że powstało wiele połączeń busowych, które przejęły funkcje kolei. Teraz jest jeszcze droga ekspresowa S6. Ale, jak mówi gość audycji "Studio Reduta" - pasjonat kolei Ziemowit Czerski, zakup nowych hybryd przez Województwo Zachodniopomorskie spowodował zmianę podejścia Zarządu Województwa do tego połączenia. Kolej połączy więc ponownie trzy największe miasta regionu. Czy oferta marszałkowska przyciągnie pasażerów? Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama