Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

ilona grędas wójtowicz kołobrzeg studio reduta

W Studio Reduta gościliśmy dziś wiceprezydent Ilonę Grędas - Wójtowicz, z którą rozmawialiśmy o sytuacji w kołobrzeskich placówkach oświatowych. Na dzień dzisiejszy w przedszkolach jest tylko jedna grupa na nauczaniu zdalnym. A w szkołach podstawowych 6 klas obecnie pracuje zdalnie. Jak mówiła dziś prezydent kwarantanna nakładana na klasy wynosi tylko tydzień, więc nauczanie zdalne trwa na szczęście krótko. W kołobrzeskim żłobku jest obecnie 70% frekwencja, więc jak na tą porę roku nie jest źle.

Rozmawialiśmy też o programie zdrowotnym finansowanym z budżetu miasta. Są to badania w przychodni Intermedical, USG i Mammografia piersi dla pań w wieku 20 - 49 rokiem życia.

Są też jeszcze dostępne szczepionki na grypę, które realizuje przychodnia doktora Kłosa przy Kupieckiej. Szczepionki dostępne są dla mieszkańców miasta Kołobrzeg powyżej 65 roku życia. 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama