Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

W audycji "Wyjęci spod prawa" tradycyjne i cotygodniowe dziennikarskie spojrzenie na kołobrzeską rzeczywistość. Ostatnia manifestacja pod hasłem "Ani jednej więcej" odbyła się w Kołobrzegu z opóźnieniem, ale miasto nie musiało usuwać z trasy koszy na śmieci czy kostki brukowej. Dzień wcześniej odbywały się obchody 103 rocznicy odzyskania niepodległości. Co ciekawe, spotkały się one z chłodnym przyjęciem przez mieszkańców. Ponadto, w powiecie kołobrzeskim rośnie liczba zakażeń. W miniony długi weekend przez miasto przewinęły się tysiące turystów i nie przestrzegano praktycznej żadnych obostrzeń. W czerwonej strefie jesteśmy i długo z niej nie wyjdziemy. I pojawia się pytanie, czy kołobrzeska prokuratura, która wszczęła śledztwo w sprawie Anny Bańkowskiej, wybrała właściwy paragraf. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama