Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

platforma kołobrzeg

Gdy mieszkańcy tworzą memy na temat partii, zasadniczo oznacza to jej wizerunkowe kłopoty. Tak jest w przypadku kołobrzeskiej Platformy, formalnie znowu podzielonej. Jeszcze niedawno Donald Tusk twierdził, że Platforma jest zjednoczona i przygotowana do naprawiania Polski po Prawu i Sprawiedliwości. Po tym jednak, co dzieje się w Kołobrzegu, można z góry zadać sobie pytanie, kto naprawi Polskę po Platformie? Pytamy o to Tomasza Tamborskiego, który przegrał wybory w PO. Chcieliśmy porozmawiać ze zwycięzcą tych wyborów, Anną Bańkowską, która stosuje jak widać własną kulturę polityczną i nawet nie odpowiada na sms-y. Telefonów też nie odbiera. No to pytanie, jaka ma być Platforma, skoro tak zachowuje się jej liderka? jaka ma być partia, której liderka od razu na początku ma sprawę w prokuraturze? Tamborski jednak Bańkowskiej broni. Co ciekawe, znowu jest jedynym politykiem tej partii, który tak robi. Jak mówi, prokuratura ma sobie prawo sprawdzać co chce i to nic nie oznacza.

Co więc oznacza wybór Anny Bańkowskiej na szefa PO, a nie Tomasza Tamborskiego? Czy będzie zmiana starosty? A jeśli tak, to kiedy? Tamborski mówi jednak, że go zmieniają od 11 lat. Nie ma miesiąca, żeby o tym słyszał, że ktoś ma inną wizję świata. Dogrywka Studio Reduta w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama