Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pełechata kołobrzeg

Jak już informowaliśmy, miasto musi zmienić obecną metodę obliczania opłat za śmieci. Jest to decyzja Regionalnej Izby Obrachunkowej, o czym już na naszym portalu pisaliśmy, w wyniku której, obecna metoda nie ma podstawy prawnej. Miasto więc metodę opracowuje na nowo, ale pola manewru zbyt wielkiego nie ma. Na stole pozostały dwie metody: od metra sześciennego oraz metra kwadratowego. Jak mówi Ewa Pełechata, zastępca prezydenta ds. gospodarczych, miasto przeprowadziło wstępne konsultacje w tej sprawie, m.in. z seniorami i zarządcami nieruchomości i tam wskazano, że najlepszą metodą jest metoda od metra sześciennego. Bez względu na metodę, powstaje pytanie: ile kołobrzeżanie zapłacą za śmieci...

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama