Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

plewko kołobrzeg

Radny Krzysztof Plewko był gościem audycji "Studio Reduta", w której rozmawialiśmy na temat łachy, która powstała na Parsęcie (przeczytaj). Wszyscy w Kołobrzegu wiedzą, jak ta łacha powstała. Ale według ekspertów, jest to twór naturalny i znajduje to odzwierciedlenie w sporządzonej ekspertyzie. - To nie jest uczciwie zrobione - uważa Plewko i wskazuje na absurdy tego opracowania dla Wód Polskich. Podobno Parsęta nie zamarza. - No chyba, że zimą - jak zauważa redaktor Piotr Rybczyński. - To był jeden wielki niewypał to spotkanie z panem profesorem - uważa Krzysztof Plewko. Czy Wody Polskie usuną łachę? Raczej wątpliwe, bo będzie to kosztować ogromne pieniądze. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama