Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

29 czerwca napisaliśmy artykuł o tym, co działo się w kołobrzeskim uzdrowisku. Po spotkaniu z Anną Bańkowską, Artur Dąbkowski złożył wypowiedzenie i następnego dnia pojawił się w Miejskiej Energetyce Cieplnej. W rozmowie w audycji "Studio Reduta - dogrywka", radny ujawnił kulisy załatwiania mu pracy w MEC. Stwierdził, że taką gotową ofertę miała dla niego Anna Bańkowska, dziś kandydatka na szefa kołobrzeskiej PO. Dąbkowski po spotkaniu z nią miał napisać wypowiedzenie za porozumieniem stron i następnego dnia był już MEC, skąd wysłano go na badania lekarskie. Członek zarządu Platformy Obywatelskiej miała kilkukrotnie szansę spotkać się z nami i przedstawić swoją wersję wydarzeń. Od kilkunastu tygodni nie ma na to czasu. W sobotę, Bańkowska, która nie zaprosiła na swoją konferencję naszej redakcji, ale także redakcji Radia Kołobrzeg (pominięto także inne redakcje), spotkała się z wybranymi mediami, które do tej pory nie pisały o tej sprawie, w przeciwieństwie do nas, i zaprzeczyła słowom Dąbkowskiego, nazywając to kłamstwem. Co takie stało się na spotkaniu w uzdrowisku, że Dąbkowski złożył wypowiedzenie, a także jak natychmiast znalazł pracę w miejskiej spółce, na te pytania Bańkowska nie odpowiedział. Nikt też z dziennikarzy jej nie zapytał. Teraz więc pytamy my.

W naszym komentarzu poruszamy także temat spacerów po mieście, wyróżnienia "Newsweeka" dla prezydenta Anny Mieczkowskiej, a także temat przenosin Szkoły Muzycznej, która obchodziła w minionym tygodniu swoje 30-lecie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama