Broken Clouds

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


kuś kołobrzeg

W związku ze zmianami personalnymi w Zarządzie Powiatu, zmieniły się kompetencje poszczególnych członków zarządu. Jacek Kuś, który przejął sprawy związane z drogami, opowiadał dziś w "Studio Reduta" o sprawach inwestycyjnych. Do końca kadencji,  powiat chce uregulować problemy najważniejszych dróg. W Kołobrzegu to trwająca inwestycja na ulicy Wschodniej, ale także ul. Myśliwska i Jedności Narodowej. Powiat chce także przystąpić do rozwiązania problemów ul. Wyzwolenia w Dźwirzynie. Zapytaliśmy Jacka Kusia o ulicę Szczecińską w Zieleniewie, gdzie przydałyby się dwa pasy ruchu łączące Kołobrzeg z drogą S6. Jak się okazuje, rozmowy trwają w temacie rozwiązań w Zieleniewie, ale tam problemem mogą być sprawy wywłaszczeniowe. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama