Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

woźniak kołobrzeg

W przyszłym tygodniu odbędzie się sesja, na której Rada Miasta ustosunkuje się w sprawie wniosku do sądu byłego wiceprzewodniczącego Artura Dąbkowskiego. Szef Klubu Radnych Niezależnych Jacek Woźniak nie zgadza się jednak z tym, że Dąbkowskiemu przysługuje skuteczne roszczenie. Apeluje też do swojego kolegi z rady, aby ten się nie mazał i po męsku przyjął decyzję większości w radzie. Według Woźniaka, radni mieli prawo się zebrać na sesji zdalnej, a jednocześnie głosować w sposób tajny.

Jacek Woźniak ustosunkował się także do wczorajszej decyzji Komisji Rewizyjnej, aby poddać kontroli procedury związane z umowami na obsługę prawną magistratu. Pisaliśmy o tym na naszym portalu (przeczytaj).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama