Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

sokolnicki kołobrzeg

Czas pandemii był krytyczny dla szkolnictwa artystycznego. Ale, jak mówi Krzysztof Sokolnicki, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kołobrzegu, nad Parsętą udało się przeprowadzić udany nabór uczniów. Chętnych było dwa razy więcej niż wolnych miejsc. Ten urodzaj to pokłosie udanej akcji promocyjnej, gdy tymczasem w sąsiednich powiatach chętnych brakuje. W tym roku przypada 30-lecie powołania szkoły muzycznej w Kołobrzegu. Zapytaliśmy dyrektora o losy obietnic nowej siedziby szkoły, a także postania szkoły muzycznej drugiego stopnia. Przypomnijmy: w ostatniej kampanii wyborczej kandydaci przerzucali się obietnicami co do rozwoju tej jednostki. I co się z tym dzieje? - Nic - mówi Krzysztof Sokolnicki. Szkoła natomiast zamierza uczcić swoje 30-lecie koncertem, który miał odbyć się w czerwcu, ale został przeniesiony na Dzień Nauczyciela. Więcej w materiale wideo.

https://www.facebook.com/miastokolobrzegpl/videos/1573973749601838/

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama