Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok kołobrzeg

Poseł Platformy Obywatelskiej - Marek Hok, w audycji "Studio Reduta" komentuje ostatnie wydarzenia w sejmie, a zwłaszcza skandaliczne zachowanie, jak mówi poseł PO - kłamstwo marszałek Elżbiety Witek, która wprowadziła posłów w błąd w zakresie reasumpcji głosowania. Opozycja chce odwołania marszałka, ale jak mówi Hok, zachowanie polityków PiS ma większe reperkusje, gdyż jeśli tej partii nie spodoba się wynik wyborów, to będzie mogła zarządzić reasumpcję, albo unieważni wynik. PiS ma w rękach tak zwany trybunał Przyłębskiej, ma pierwszego prezesa Sądu Najwyższego. Powstaje pytanie, co dalej? O tym w materiale wideo.

https://www.facebook.com/miastokolobrzegpl/videos/1573973749601838/


reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama