Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

gawlik kołobrzeg

Przewodnicząca Klubu Pioniera, Krystyna Gawlik, wspomniała na antenie Radia Kołobrzeg w ramach audycji "Studio Reduta" obchody walk o Kołobrzeg w dawnych latach. Warto przypomnieć, że po wojnie, 18 marca był dniem wolnym od pracy w naszym regionie. Nasz gość pamięta, gdy przez park nadmorski podążano z 9 trumnami polskimi i 9 radzieckimi, a potem bohaterów pochowano u stóp latarni morskiej.

W audycji "Studio Reduta" o sprawach szpitala i kołobrzeskiej dyspozytorni rozmawiamy z członkiem Zarządu Województwa Anną Bańkowską. Z Jackiem Pawłowskim psychologiem, rozmawiamy o naszej kondycji psychicznej w czasie pandemii, a z Piotrem Lewandowskim, dyrektorem Zieleni Miejskiej, o łataniu dziur w miejskich ulicach.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama