Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hoc kołobrzeg

8 marca napisaliśmy o sprawie społecznego asystenta posła PiS Czesława Hoca, który pojawił się w Polskiej Żegludze Bałtyckiej. Tym asystentem był od wielu miesięcy Dariusz Jankowski, na co dzień przewodniczący rady nadzorczej Radia Koszalin SA (przeczytaj). W naszym artykule cytowaliśmy wypowiedź Hoca o prywacie z PŻB i zderzyliśmy to właśnie z nową funkcją w spółce mecenasa Jankowskiego. Na nasze pytania pan mecenas nie odpowiedział, bo zasłonił się tajemnicą adwokacką. A chcieliśmy się dowiedzieć, co konkretnie robi on w kolejnej spółce Skarbu Państwa i na jakich zasadach.

W dzisiejszym komentarzu w audycji "Wyjęci spod prawa" także przytaczam przykład asystenta społecznego posła Hoca. Okazało się jednak, że dzień po naszym artykule z zarzutami pracowników pod adresem posła PiS, Dariusz Jankowski złożył rezygnację z funkcji asystenta. Stało się to 9 marca. Dziś z mecenasem nie udało się skontaktować, więc zadaliśmy mu pytania, co spowodowało, że tak nagle zostawił Czesława Hoca. Obecnie więc, o panu mecenasie można mówić wyłącznie, że jest były asystentem społecznym posła PiS. Gdy prawnik udzieli odpowiedzi na nasze pytanie, zamieścimy ją w tym miejscu.

Robert Dziemba

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama