Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Miniony tydzień upłynął w Kołobrzegu spokojnie. Odnotowaliśmy wszakże kilka ciekawych zdarzeń. Pierwsze z nich to zadeklarowany sprzeciw posła PiS Czesława Hoca, który oburza się na rzekomą prywatę w PŻB, po czym okazuje się, że jakieś zlecenie realizuje tam jego społeczny asystent. Jak mówi Piotr Rybczyński, aż oczy bolą od patrzenia na te sytuacje, które rodem przypominają komiczne zdarzenia z PZPR. W drugiej części audycji zajmujemy się tematem radnego Piotra Rzepki, który jak zauważa redaktor Rybczyński, awansował do "Wód Polskich". Powstaje pytanie, czy z tego bierze się jego aktywność przeciwko pewnym patologiom w Komisji Alkoholowej? Z takim stawianiem nie zgadza się redaktor Dziemba. A ponadto, w sprawie w piątek zabrał głos radny Zawadzki, który pochwalił się swoimi osiągnięciami w komisji, której koszt roczny dla podatnika to ok. 70 tys. zł. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama