Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

cieślicka kołobrzeg

Wo okresie zimowym zaczęło się korzystanie z promocji. Ludzie szukają atrakcyjnych ofert po niższych niż w sezonie cenach. Należy jednak pamiętać, że cały czas obowiązuje pandemia, a wraz z tym nasze plany w bardzo łatwy sposób mogą ulec anulowaniu. Wystarczy brak możliwości przekraczania granic, ograniczenie ruchu lotniczego, zamknięcie hoteli. O tych sprawach w audycji "Studio Reduta" o tych sprawach rozmawiamy z Anetą Cieślicką, Powiatowym Rzecznikiem Praw Konsumentów. Apeluje ona o czytanie umów, w których pojawiają się różne zabezpieczenia. I choć konsumenci mają dużo praw, to jednak wciąż czynione są starania, aby w okresie pandemii dojść do porozumienia z operatorami turystycznymi, niż się z nimi sądzić, zwłaszcza, że nie ma prawomocnych wyroków sądów z tytułu ubiegłorocznych roszczeń konsumentów. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama