Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Czy policjant będzie nas mógł ukarać według swojego "widzi mi się" i to na nas będzie spoczywał obowiązek udowodnienia, że jesteśmy niewinni na przykład przejeżdżając ze zbyt duża prędkością? Jest taka szansa - w końcu żyjemy w demokracji. Tyle, że to całkowite odwrócenie pewnej filozofii państwa, w której to aparat przymusu musi przed niezawisłym i dwuinstancyjnym sądem udowodnić nam naszą winę. Teraz my będziemy musieli udowodnić naszą niewinność. Zastanawiamy się, jakie, poza partyjnymi bzdetami i przekazami dnia powody przyświecały posłowi Hocowi, skoro podpisał tę ustawę. Oczywiście nie dowiemy się, dlaczego ten wybitny "prawnik" uważa, że w ten sposób można karać Polaków, bo poseł woli iść do mediów pisowskich, gdzie nie będzie trudnych pytań. Nie zmienia to faktu, że to kolejny raz, gdy kołobrzeski parlamentarzysta zrobił coś, z czego raczej nie będzie chciał w Kołobrzegu się wytłumaczyć.

Szukamy "kobiet Lewicy", które nie podpisały się z imienia i nazwiska pod krytyką radnego Krzysztofa Plewki. Zastanawiamy się także nad sensem badań dla nauczycieli, skoro nie wszyscy chcą przystąpić do testów. Na koniec pytamy, kto zapłaci za to, że rząd zamroził gospodarkę w ramach przepisów wydanych w rozporządzeniu, a nie w ustawie. Więcej w materiale wideo. Zaprasza Robert Dziemba i Piotr Rybczyński.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama