Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Ostatnie rozważania radnego Krzysztofa Plewko spowodowały, że nawet nam trudno uwierzyć w to, co słyszymy, że można pałować ludzi, bo mówią brzydko, więcej, że mogliby to robić funkcjonariusze Policji. Radny PiS zaznacza, że mówił o tak zwanych kobietach, ale to bez znaczenia. Stosowanie przemocy wobec ludzi, którzy przeklinają, przenosi nas do stanu wojennego, w którym można było stosować prawo, łamiące prawa człowieka. Czy radny PiS powiedział co myśli, zanim pomyślał? O tym w naszym komentarzu, ale więcej złotych myśli radnego można będzie posłuchać w poniedziałek (4 stycznia) w audycji w Radio Kołobrzeg po 10.05.

W naszym komentarzu poruszamy temat szczepień, które ruszyły w naszym powiecie, ale także problematykę Sunrisu, czy wreszcie brakiem działań na rzecz połączenia miasta i gminy Kołobrzeg. Podsumowujemy najważniejsze wydarzenia roku 2020 i zastanawiamy się, na czym skupimy się w Kołobrzegu w roku 2021.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama