Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

pełechata kołobrzeg

We wtorek w mediach ukazała się radosna informacja, że będzie Sunrise w Kołobrzegu. O tym, czy będzie, czy nie będzie, zdecydują organizatorzy. Ostatnio media trójmiejskie donosiły, że organizatorzy szukają sobie nowego miejsca. Natomiast we wtorek odbyło się spotkanie w temacie dzierżawy terenu dla spółki, która bierze udział w organizacji tego przedsięwzięcia. Jak mówiła w "Studio Reduta" Ewa Pełechata, zastępca prezydenta miasta ds. gospodarczych, to, że Sunrise powinien być w Kołobrzegu, od samego początku nie budziło wątpliwości. Radni natomiast chcieli znać zapisy umowy przed podjęciem uchwały w temacie dzierżawy w Podczelu i to prezydent Anna Mieczkowska im umożliwiła. Ponieważ temat został zamknięty, projekt uchwały z dzierżawą na 9 lat trafi teraz pod obrady komisji Rady Miasta. Gościem audycji był także radny Dariusz Zawadzki, który wskazywał, że są wątpliwości co do tej dzierżawy i tego, czy nie powinna ona dla tej działalności być wydzierżawiona w przetargu.

Radna Izabela Zielińska mówiła o kolejnej akcji "One Bilion Rising", a także problemie przemocy w rodzinach w okresie pandemii. Połączyliśmy się z Arturem Sempruchem w kołobrzeskim szpitalu, który nadał konferencje prasową lekarzy: Tomasza Czerniaka i Romana Ronkowskiego, w temacie szczepień na COVID'19. Gościliśmy także posła i lekarza Marka Hoka, który apelował o szczepienie się i nie ufanie fake newsom. Na koniec, dyrektor RCK, Tadeusz Kielar, zachęcał do wzięcia udziału w feriach z RCK.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama