Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Dziś o godz. 14.00 rozpocznie się kolejna runda z cyklu spotkań ws. festiwalu Sunrise. Spotkają się radni, prezydent i dotychczasowy dzierżawca. Tyle, że nic w tej sprawie nie jest aktualne, bo, jak mówią nasi goście, ani umowa nie jest aktualna, bo tej przygotowanej przez miasto dzierżawca nie chce podpisać i ma swoją wersję, pojawiają się nowe tereny, więcej, sprawa znowu przestała dotyczyć samego festiwalu, a zaczęła oscylować wokół miejsca pod imprezę. Radny Jacek Woźniak zamierza wziąć udział po raz ostatni w rozmowach, a Adam Hok wskazuje na fakt rozszerzania propozycji. Jak dodaje, proponował, aby umowę dzierżawy, że względu na sytuację epidemiczną przedłużyć nawet do 3 lat. Starosta Tomasz Tamborski natomiast dziwi się, że radni biorą udział w rozmowach o kształcie umowy, gdyż to kompetencja pani prezydent. Na ten fakt zwracają uwagę także inni nasi goście i w tle pojawia się zarzut o rozmydlanie odpowiedzialności.

W naszej rozmowie poruszamy także kwestie związane z bazą Komunikacji Miejskiej i schroniskiem, a także tym, że Kołobrzeg się dusi, a o poszukiwaniu terenów pod działalność inwestycyjną można zapomnieć. Audycja na antenie Radia Kołobrzeg oraz na naszym portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama