Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Strajk Kobiet dostający skrzydeł na bazie nadal nieopublikowanego wyroku trybunału Julii Przyłębskiej, wydawał się społeczną i polityczną alternatywą dla bylejakości polskiej opozycji. Pociągnął za sobą wiele osób, ale wraz z kolejnymi wydarzeniami i postawą liderek tego ruchu, sytuacja zaczęła się komplikować. Część osób, które dotychczas te akcje popierały, zaczął odpychać radykalizm działaczek. Można to też było zobaczyć 24 grudnia przed północą przed kołobrzeskim ratuszem, gdy zrealizowano tam happening z życzeniami dla PiS. Ze zrozumiałych względów nie było nas tam, bo to w końcu święta, ale relację przeczytaliśmy w internecie. Czemu ma służyć taka akcja w czasie, gdy ludzie mają wystarczająco problemów związanych z epidemią, gdy ogranicza się możliwość spotkań? Czy tego rodzaju akcja łączy, czy dzieli Polaków? A jeśli dzieli, czyż nie jest to podobne działanie do tego, co robi PiS? A może to zwykły marketing, który ma na celu to, aby o strajku nie zapomnieć nawet w święta?

Negatywnie oceniamy fakt, że tylko 56% pracowników kołobrzeskiego szpitala chce zaszczepić się na COVID'19. Informacja ta już szeroko komentowana jest w Kołobrzegu i jest oceniana negatywnie. Więcej, niektóre osoby chcą znać nazwiska lekarzy, którzy nie chcą się szczepić. Fakt, że szczepienia są dobrowolne, nie zmienia tego, że kto jak kto, ale lekarze i środowisko medyczne powinno służyć przykładem w walce z epidemią, a nie swoją postawą powodować powstawanie kolejnych wątpliwości. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama