Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hoc kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta" gościliśmy dziś na początku komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu - inspektora Dariusza Hoca. Jak mówił nasz gość, Policja nie zamierza zaglądać ludziom do mieszkań, nie będzie nalotów, natomiast jeśli pojawią się wnioski o interwencję, to patrole do takich sytuacji będą wysyłane. Święta to czas wzmożonej pracy policjantów, zwłaszcza do interwencji domowej i w tym roku funkcjonariusze spodziewają się większej liczby takich wezwań. Powodem jest pandemia i fakt, że niektórzy ludzie przebywają ze sobą za długo.

Naszym gościem był również radny Kamil Barwinek, dr Łukasz Gładysiak z Muzeum Oręża Polskiego i radny Jacek Woźniak. Zapraszamy do obejrzenia audycji.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarz



Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama