Overcast Clouds

5°C

Kołobrzeg

26 listopada 2022    |    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
26 listopada 2022    
    Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

hok kołobrzeg

Do 15 stycznia ma powstać tarcza antykryzysowa skierowana do branży hotelarskiej. Obecnie, sytuacja jest trudna, jeśli nie kryzysowa. Zamrożenie pobytów hotelowych jest uderzeniem nie tylko w biznes hotelarski, ale także w inne branże, które z hotelami i ośrodkami wypoczynkowymi kooperują. W dzisiejszej audycji "Studio Reduta", o sytuacji branży hotelarskiej rozmawialiśmy z Adamem Hokiem, dyrektorem w jednym z kołobrzeskich hoteli, a także szefem klubu radnych "Nowy Kołobrzeg". Jego zdaniem, czekam nas zamrożenie, jeśli nie do Wielkanocy, to do majówki.

W audycji gościł  prezes zarządu portu morskiego Artur Lijewski, z którym pogłębić naszą wiedzę dotyczącą tramwaju wodnego. Z wójtem gminy Dygowo Grzegorzem Starczykiem podsumowujemy Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, który dla gminy okazał się niezwykle łaskawy. Po godzinie 11. prezes Komunikacji Miejskiej Michał Jaczyński przedstawi szczegóły akcji dotyczącej reklamy w autobusach miejskiej spółki za symboliczną złotówkę. 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama