Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2022    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2022    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Nie ma pieniędzy na remont "Adabaru". Nie ma kasy na rewitalizację Parku Fredry. Podobno to niewiele znaczące inwestycje, gorzej, urzędnicy skopali projekty. Może. Ale może to nagroda za to, że w kampanii wyborczej do Kołobrzegu nie przyjechał prezydent Andrzej Duda? Może gdyby wnioski projektowe składał poseł Czesław Hoc, szmal płynąłby strumieniami, no ale poseł Czesław nie chciał zostać prezydentem Kołobrzegu, musiał walczyć o fotel posła, bo na wymarzoną listę senatorską się nie dostał. Partia wymagała poświęcenia. A gdy się nie poświęcasz, to tak jak Kołobrzeg dostajesz: mniej niż zero.

W naszej audycji komentujemy także kolejną kompromitację radnego Klubu PiS w Radzie Powiatu Henryka Bieńkowskiego. Zastanawiamy się nad sensem składania życzeń przed ratuszem, a także dlaczego krytykuje się projekt powstawania Marianów, czy na przykład druk kalendarzy i rozdawanie ich mieszkańcom. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama