Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

11 sierpnia 2022    |    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz
11 sierpnia 2022    
    Imieniny: Luiza, Zuzanna, Włodzimierz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

komentarz kołobrzeg

Gdy krytykowano dyrektora byłego już RCK, to była to nagonka. Wiadomo, kto go krytykował, więc wiadomo, kto był autorem nagonki, oczywiście według niektórych radnych opozycji związanej z PiS. Co ciekawe, do tej nagonki przyłączali się także inni radni opozycji, więc im bardziej krytykowali, tym bardziej śmierdziało to nagonką. A teraz, gdy dyrektor zrezygnował, to nie z winy nagonki. Teraz to fatalne decyzje prezydenta. Wniosek jest prosty: krytykować można tylko wrogów danej części klasy politycznej. Powtarzamy to dość często: tylko wtedy można być rzetelnym dziennikarzem. Stawiamy tamę tej głupocie i tępimy tę polityczną dulszczyznę. Sprawdzamy, czy dziś Anna Mieczkowska dostanie absolutorium. Zapewne opozycja nie poprzez tego wniosku, a że prezydent ma więcej niż 11 szabel, to absolutorium ma w kieszeni. Absolutorium dostał też Zarząd Powiatu, ale tam doszło do przepychanki słownej między radnymi. Bo jeden z radnych się obraził, a potem zrobił radnym wykład z czegoś, na czym się konkretnie nie zna. To tak jak szeregowy poseł polskiego parlamentu, który pokazał Polakom, zwłaszcza tym, których nie lubi, gdzie ich ma. Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama