Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

fortuna kołobrzeg

W "Rozmowach z widokiem na" w Radio Kołobrzeg, gościliśmy dziś nowego dyrektora Regionalnego Centrum Kultury - Macieja Fortunę. Z naszym gościem rozmawiamy o tym jak funkcjonuje RCK w okresie epidemii, bo niespecjalnie widać, żeby coś tam się działo. Pytamy także o plany na przyszłość, bo wszystko wskazuje na to, że epidemia potrwa. Czy RCK jest na to przygotowany? Według Fortuny - tak, ale... Więcej w materiale wideo.

Regionalne Centrum Kultury odpowiada również za promocję miasta. O te kwestie pytali także radni na ostatniej sesji, podczas której przyjmowano strategię promocji. W jakich kierunkach ta promocja pójdzie, jak Kołobrzeg jest przygotowany na czas po epidemii i co chcemy promować? Maciej Fortuna skorzystał z zaproszenia Radia Kołobrzeg i portalu Miastokolobrzeg.pl, aby o tym opowiedzieć. Jak stwierdził, jest fanem obu  redaktorów i ogląda ich audycję, na co redaktor Robert Dziemba odpał, że gdyby on i redaktor Rybczyński zasiadali w komisji konkursowej, pewnie on nie zostałby dyrektorem. Jak potoczyła się dalej ta rozmowa - zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama