Overcast Clouds

13°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

mieczkowska kołobrzeg

Ma być nowa metoda rozliczania śmieci, o ile okaże się legalna. Tą sprawą już zajmują się pracownicy magistratu. Dlaczego wcześniej tym się nie zajęli i dlaczego ustalili opłaty na poziomie wzrostu 500 procent? O to pytamy prezydent Annę Mieczkowską, która była gościem audycji "Rozmowy z widokiem na" na antenie Radia Kołobrzeg, a którą poprowadził Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Anna Mieczkowska przyznaje, że nie zamierza się poddawać w temacie cen wody. Prezydent ma w tej kwestii barwy wojenne i jak sama mówi, nie chce uśredniania cen wody, uznaje zarzuty wójtów o oszukiwanie mieszkańców za absurdalne i chce iść do sądu nie tylko w sprawie decyzji Wód Polskich, ale zastanawia się także nad tym w kontekście oskarżeń wójtów. Podsumowujemy ostatnią sesję Rady Miasta i tu prezydent zgadza się z absurdami strategii promocji. Jak przyznaje, sama zamierzała zdjąć ten projekt z porządku obrad, ale ją wyprzedzono. Jak się okazuje, na razie nie poznamy nazwiska nowego dyrektora Regionalnego Centrum Kultury, za to Anna Mieczkowska chce wydzierżawić amfiteatr w przetargu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama