Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Jeśli ktoś myśli, że już zupełnie upadliśmy na głowę, to jest w wielkim błędzie. Po prostu przeczytaliśmy strategię promocji opracowaną za publiczne pieniądze i chcieliśmy wykorzystać walory w niej opisane. Ponieważ jest za zimno i nie było jak pojechał nieistniejącymi w tej teorii ścieżkami rowerowymi, ba, nie jest to nawet czas w poszukiwaniu faktycznych źródeł nazwy naszego miasta, wybraliśmy coś bardziej przyziemnego, a więc owoce Morza Bałtyckiego, których tak naprawdę nie ma. Gdy Robert Dziemba krytykował Mateusza Zmyślonego, który stał na czele zespołu tworzącego strategię, został nazwany tutejszym hamulcowym. Jak więc nazwać ludzi, którzy szprycują miejskie dokumenty bzdurami?

Podsumowujemy ostatnią sesję Rady Miasta. Radni nawet mówili z sensem, także wtedy, gdy sobie dogryzali. Widać jakąś zmianę, którą można potraktować jako światełko w tunelu, zwłaszcza dlatego, że radni zdejmowali nawet te projekty uchwały, które sami popierali, ale które okazały się bublami. Komentujemy ceny wody, emeryturę Grzegorza Czakańskiego, nawrócenie Jacka Woźniaka i historię Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej, która okazuje się mieć z Kołobrzegiem mało wspólnego. Zapraszamy także na kolejne wydanie "Rozmów z Widokiem na" w środę 29 stycznia o godz. 10 na antenie Radia Kołobrzeg. Gościem naszym będzie prezydent Anna Mieczkowska. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama