Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dziemba rybczyński kołobrzeg

Nie sposób w tę gorącą niedzielę nie przyjść pod ratusz na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tak zrobiliśmy i my, wcześniej sami biorąc w niej udział, jako członkowie GRH Kołobrzeg we współpracy z Muzeum Oręża Polskiego. Ale już po służbie, zrealizowaliśmy kolejny komentarz tygodnia w ramach "Wyjętych spod prawa". Odwiedził nas senator Janusz Gromek, szef kołobrzeskiego Sztabu Orkiestry Kamil Barwinek, goście z Ukrainy, a także wielu mieszkańców.

W audycji dyskutujemy o tym, kto mieszkańcom robi lepiej: prezydent  Anna Mieczkowska czy opozycja. Chodzi oczywiście o śmieci i o zmniejszenie kar. Czy władze miasta ugięły się pod krytyką mieszkańców i protestu PiS, czy jednak to zamierzony efekt? Komentujemy absurdy konkursu na dyrektora RCK, a także samokontrolę wypowiedzi radnych. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama