19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

dziemba rybczyński kołobrzeg

Nie sposób w tę gorącą niedzielę nie przyjść pod ratusz na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tak zrobiliśmy i my, wcześniej sami biorąc w niej udział, jako członkowie GRH Kołobrzeg we współpracy z Muzeum Oręża Polskiego. Ale już po służbie, zrealizowaliśmy kolejny komentarz tygodnia w ramach "Wyjętych spod prawa". Odwiedził nas senator Janusz Gromek, szef kołobrzeskiego Sztabu Orkiestry Kamil Barwinek, goście z Ukrainy, a także wielu mieszkańców.

W audycji dyskutujemy o tym, kto mieszkańcom robi lepiej: prezydent  Anna Mieczkowska czy opozycja. Chodzi oczywiście o śmieci i o zmniejszenie kar. Czy władze miasta ugięły się pod krytyką mieszkańców i protestu PiS, czy jednak to zamierzony efekt? Komentujemy absurdy konkursu na dyrektora RCK, a także samokontrolę wypowiedzi radnych. Więcej w materiale wideo.