Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Śmieci, budżet, opłaty za parkingi, media, polityka, władza lokalna, a do tego wpływ na władzę - to główne tematy naszej audycji. Zaczynamy od śmieci, bo ten temat był głównym nurtem politycznym minionego tygodnia, tak jak już od miesiąca. Temat zorganizowanej przez PiS manifestacji omawiał Maciej Bejnarowicz, łącznie z tym, kto komu groził schowaniem do worka, a także dlaczego dziennikarze tak krytycznie podchodzą do tego, czo szef Klubu PiS w Radzie Miasta mówił, łącznie z tym, że niektórzy przedstawiciele mediów mieli problem z zobaczeniem kołobrzeżan pod Basztą Prochową.

O budżecie porozmawialiśmy pod kątem tego, nie można było zawrzeć porozumienia. Czy to dlatego, że większości w radzie nie ma OK Jacka Woźniaka i PiS, czyli ma Nowy Kołobrzeg i Kołobrzescy Razem? Choć rok temu też Kołobrzescy Razem się dogadali, ale nie było Nowego Kołobrzegu. Na ten temat wypowiadają się nasi goście, opowiadając jednocześnie o tym, kto rządzi w Kołobrzegu z tylnego fotela. Co więcej, poruszony został temat rezygnacji Szkoły Podstawowej Nr 1 z wygranego projektu, z dofinansowania w grupie rybackiej. Po rezygnacji szkoły, jak mówi Maciej Bejnarowicz, wygrał projekt Rafała Kolikowa. Radni krytykują również brak wizji miasta, brak polityki śmieciowej, a wreszcie nawet fakt braku działań na rzecz połączenia Kołobrzegu z gminą Kołobrzeg...

W audycji rozmawiamy o świątecznej dekoracji miasta, o tym jak radni nie chcieli podzielić się opłatkiem, a na koniec, po złożeniu życzeń świątecznych i na nowy rok, życzymy nie nowego, ale lepszego Kołobrzegu w 2020 roku. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama