Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Dla wielu stron politycznego sporu w Polsce, także tego tutaj kołobrzeskiego, lokalnego nad Parsętą, dziennikarze muszą stać po czyjejś stronie. Ich świat tylko wtedy jest uporządkowany. Inaczej powstaje chaos i paranoja. Dlatego, gdy rozmawialiśmy z Anną Mieczkowską, było źle (choć wcześniej było źle, gdy prezydent nie rozmawiała z nami). Gdy krytycznie podsumowaliśmy działania opozycji, jeszcze gorzej, bo pewnie się sprzedaliśmy. Te właśnie komentarze świadczą o tym, że system kontroli działa, tyle, że nie wszyscy są do niego przyzwyczajeni. I to właśnie komentujemy, bo jak zauważa redaktor Piotr Rybczyński, nie wszystko, co jest brązowe, musi być Nutellą.

A co obok tego? Pozytywnie oceniamy świąteczny wystrój miasta. Widać, że ktoś w tym roku się do tego przyłożył. Również Jarmark Bożonarodzeniowy wypadł całkiem dobrze, pomimo słabej, jesiennej pogody. Komentujemy temat śmieci i podwyżek, które bulwersują mieszkańców, a które będą temat przy wielu wigilijnych stołach. Krytycznie oceniamy również działania prezydenta pod kątem obrony opłaty uzdrowiskowej i brak krytycyzmu pod swoim adresem, gdy turyści krytykują to, co za opłatę uzdrowiskową się im proponuje. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama